Królik dla psa

Królik dla psa

Wysokoprzyswajalne białko zwierzęce to niezwykle istotny element diety każdego psa. Mięso z królika pozwala dostarczyć dużą zawartość protein przy niewielkiej ilości tłuszczu i cholesterolu. Dodatkowo to produkt bogaty w aminokwasy niezbędne, składniki mineralne, a także witaminy, w tym z grupy B. Powyższe składniki odżywcze zapewnią Twojemu zwierzęciu materiał budulcowy do syntezy białek oraz sprawne funkcjonowanie układu nerwowego. Nasze posiłki dostępne są w surowym wariancie z kością oraz przepysznych mięsnych kawałków, które można również serwować po ugotowaniu.

Mięso z królika – odżywcze i lekkostrawne

Na tle pozostałych odmian produktów pochodzenia zwierzęcego mięso z królika wyróżnia się nie tylko korzystną strukturą makroskładników (białek, tłuszczy i węglowodanów), ale także ich jakością. Zawarte w nim proteiny należą do tzw. białek alternatywnych, które rzadziej wywołują reakcje alergiczne. Tłuszcze posiadają postać wielonasyconą, zapewniając Twojemu psu lśniącą sierść oraz nawilżenie stawów. W mięsie z królika znajdują się także łatwo przyswajalne sole żelaza oraz fosfor zapewniający zwierzęciu mocne zęby i kości. Jest to nie tylko spora dawka rozrywki, ale także naturalny sposób na redukcję płytki nazębnej oraz uzupełnienie zasobów wapnia (zwłaszcza w formie surowej).

Czy psy lubią mięso z królika?

Zastanawiasz się, czy Twój pies zaakceptuje nową odmianę karmy? Nie masz się czego obawiać! Nasze posiłki oferujemy w niewielkich, półkilogramowych porcjach, dzięki którym bez problemu przetestujesz reakcję Twojego pupila.

Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 22 ocen
Nowości
Do gotowania
Bez kości
Wątroba z królika dla psów 500 g
Dostępność: Jest Jest (107 szt.)