Wołowina dla psa

Wołowina dla psa

Starannie opracowana dieta to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Wołowina zaliczana jest do mięs  wpływających na budowę masy mięśniowej psa. Surowe produkty wołowe o znacznych ilościach pełnowartościowego i łatwo przyswajalnego białka zapewniają zwierzęciu odpowiedni wygląd skóry, prawidłowy wzrost oraz zdrową budowę kośćca. Żwacze mielone to świetny sposób na poprawę perystaltyki jelit, ich mikroflory oraz wsparcie procesów trawiennych.

Mięso wołowe dla psów – bogactwo korzyści

Do najważniejszych zalet, jakimi odznacza się surowa wołowina dla psa, należy zaliczyć jej walory odżywcze. Nawet niewielka porcja dostarcza zwierzęciu solidną dawkę żelaza, cynku, selenu oraz witamin z grupy B – składników, które regulują pracę niemal całego jego organizmu. Najwięcej zyskujesz, podając Twojemu czworonogowi kawałki mięsa pozyskane z różnych części bydła – różnią się one nie tylko smakiem, ale i wartością odżywczą. Żwacze wołowe mielone regulują pracę układu pokarmowego. Nerki to z kolei bogate źródło witaminy A – wykazującej działanie przeciwnowotworowe, wzmacniającej wzrok i sierść Twojego pupila. W naszym asortymencie znajdziesz bardzo szeroką gamę prozdrowotnych podrobów.

Wołowina dla psa, czyli wartościowy składnik diety BARF

Sposób żywienia opierający się na podawaniu psu świeżego, surowego mięsa stał się w ostatnim czasie niezwykle popularny. I słusznie, bo odpowiednio skomponowana dieta BARF dostarczy Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Surowa wołowina dla psa to jeden z głównych elementów tej metody żywienia. Uzupełniona o mieszankę owocowo-warzywną oraz olej roślinny lub rybny będzie tworzyć naprawdę pożywny posiłek dla czworonoga, którym się opiekujesz i o którego się troszczysz.

Mięso wołowe w posiłkach dla pupila to źródło przede wszystkim wartościowego białka. Odpowiednio zróżnicowana dieta mięsna korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie zwierzaka, zapewnia mu niezbędną siłę i energię do zabawy i codziennej aktywności na spacerach.

W jakiej formie podawać psu mięso wołowe?

Aby cieszyć się jego zaletami, mięso wołowe dla psów należy serwować w formie lekkostrawnej i łatwo przyswajalnej. W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów surowej wołowiny mielonej, z której zjedzeniem poradzą sobie również przedstawiciele małych ras. Żwacze oraz serca są dostępne w kawałkach, co umożliwia ich swobodne porcjowanie w zależności od wielkości i indywidualnego zapotrzebowania Twojego zwierzęcia.

Surowa wołowina dla psa od wiarygodnego producenta

As-Pol to polski producent, który troszczy się o dobro i zdrowie zwierząt. Do produkcji karmy ze świeżego mięsa dopuszczamy wyłącznie dostawy ze sprawdzonych źródeł, a nadzór nad jakością naszych wyrobów sprawuje Powiatowy Inspektor Weterynarii w Katowicach. Dlatego kupując u nas surową wołowinę dla psa, możesz mieć pewność bezpiecznego żywienia swojego ulubieńca. Nam również zależy na jego zdrowiu i świetnym samopoczuciu!

W tej kategorii znajdziesz wysokogatunkowe surowe mięso wołowe dla psa. Są to wyroby w pełni naturalne, bez polepszaczy smaku. Otrzymasz u nas na przykład tchawice wołowe, ogony czy wątroby, które z pewnością zasmakują Twojemu pupilowi i dostarczą jego organizmowi niezbędnych witamin. Wszystkie dostępne produkty pakujemy próżniowo, dzięki czemu mają długi termin ważności. Tym sposobem umożliwiamy Ci jednorazowe zakupienie nawet dużej ilości świeżej wołowiny. Skorzystaj z kalkulatora diety BARF dostępnego na naszej stronie internetowej i poznaj najlepszą propozycję dla swojego pupila!

Średnia ocena: 4.0
Na podstawie: 18 ocen
Bez kości
Do gotowania
Wołowina-indyk (bez kości) dla psów 500 g
Dostępność: Jest Jest (3120 szt.)