Sposoby płatności


Przelew tradycyjny

Jeśli zdecydują się Państwo na przelew tradycyjny krajowy, prosimy dokonać wpłaty na poniższe dane:

As-Pol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Kolejowa 58
40-606 Katowice

Numer konta: 36 1050 1214 1000 0090 3191 9138
Nazwa banku: ING


Prosimy o wpisanie w tytule przelewu tylko numer Państwa zamówienia - pozwoli to na szybkie zidentyfikowanie płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Państwa wpłaty, zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji o czym zostaną Państwo poinformowani osobnym e-mial. Księgowanie pieniędzy może potrwać kilka dni roboczych. 

Prosimy pamiętać również o dokonaniu oddzielnych przelewów za każde zamówienie. 
W celu szybszej realizacji zamówienia mogą Państwo przesłać nam potwierdzenie wpłaty na adres e-mail: sklep@miesodlapsow.pl

Gotówką przy odbiorze

Za zamówienie mogą Państwo zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera + 10 zł.
Prosimy upewnić się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia paczki.


Przelew online i karta płatnicza (operator DotPay)

Wybierając tę metodę płatności zostaną Państwo przekierowani do systemu PayU, w którym wskażą Państwo swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.              

 

Odbiór osobisty w sklepie As-Pol

Odbierając zamówiony towar w naszym sklepie przy ul. Kolejowej 58 w Katowicach, możecie Państwo zapłacić gotówką bądź kartą płatniczą.